
Секрет з латуні для Китайської двері зі зміщенням 115мм (42,5*72,5) ключ-ключ.
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: С-188
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Секрет призначений для установки в залізні та дерев'яні двері. Секрет латунний.
Секрет оснащений системою перекодування.
Хазяйські ключі і перекодовуючий ключ запечатані, для перекодування вам потрібно вставити сірий ключ в секрет з кожної сторони і зробити повний оборот, після чого ключі з червоною ручкою працювати не будуть.
Секрет вироблено в Китаї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет.




