
Магнітний замок 280 кг, з індикацією живлення, 12В. Електромагніт.
700 ₴
- В наявності
- Код: ЗН-011
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок призначений для замикання дверей.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Стан | Новий |
| Сила утримання | 280 кг |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Кнопкою |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




