
Секрет (циліндр) 110 мм із зміщенням 40*70.
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: С-049
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет зі зміщенням 110 мм 40*70 призначений для встановлення в залізні та дерев'яні двері.
Корпус секрету, шість високоточних пінів, виконані з латуні.
Секрет зроблено у Китаї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
