Квадрат призначений для монтажу дверних ручок.
Квадрат литий, не пустотілий.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



