Сейф меблевий GRIFFON S.25.KP призначений для безпечного зберігання цінних речей в умовах будинку, квартири, офісу, торгового приміщення, складу.
Габарити даного сейфа дозволяють розмістити в ньому пістолет, документи у файлі, гроші,цінності.
Сейф має окреме відділення боєприпасів, що закривається (трейзер), та ложемент під пістолет.
Цей сейф завдяки застосованому замку з хромованими активними ригелями діаметром 16мм, товщині особового листа 3мм, товщина стінки 3мм можна віднести до нульового класу взломостойкості.
Ключів в комплекті два, у разі їх втрати новий замок ви можете купити в нашому магазині.
Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Кількість секцій | 2 |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 244 мм |
| Внутрішня ширина | 344 мм |
| Внутрішня глибина | 215 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 18 л |
| Вага | 15 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Сувальдний. |
| Колір | Кремово-білий, комбінований. |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.

