Сейф збройовий AIKO Сокіл призначений для зберігання зброї довжиною до 1345 мм.
Виробництво Промет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промет |
| Товщина металу | 1.4 мм |
| Товщина стінок | 1.4 мм |
| Товщина дверей | 1.4 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1385 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 265 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1345 мм |
| Внутрішня ширина | 297 мм |
| Внутрішня глибина | 265 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 107 л |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Сувальдний. |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.



