
Замок накладний електромеханічний заміна ATIS FIGHTER. Електрозамок.
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗН-006
- +380 (67) 395-86-57Максим.
Замок накладний електромеханічний призначений для установки в залізні та дерев'яні двері, замок реверсивний.
Замок можна встановити на вуличні двері, на хвіртки, у неопалювані приміщення на склади і т. д.
Замок напівавтоматичної дії, при кожному закриванні двері зачиняються, це важливо при організації систем контролю доступу, при необхідності на двері потрібно встановити доводчик.
У замку є режим відкрито, активувати його не складно, як описано в інструкції.
В комплекті три англійські нікельовані ключі.
При втраті ключів купити новий секрет можна у нас в магазині.
Зсередини замок відкривається поворотом кнопки.
Без домофона або без блоку живлення, при втраті напруги замок теж працює як звичайний накладний замок напіавтомат.
Замок розрахований для установки на двері завтовшки 100мм.
Корисною функцією цього замку є регулювання зусилля взводной пружини, з заводу замок зібраний на максимально можливе зусилля, його можна зменшити, замок буде працювати тихіше.
Замок сумісний з усіма типами домофонів, так само для відкриття зсередини можна використати звичайний блок живлення з відповідними характеристиками.
При купівлі домофона потрібно уточнити відкриває він сам замок чи потрібно додаткове реле пілот, не всі домофони видають сигнал потрібної напруги, якщо домофон відкриває замок на штатній довжині проводу при подовженні проводів теж потрібно реле.
Виробництво Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 2 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем, Кнопкою |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 3 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Кнопка виходу | 1 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма ригеля | Скошений мова |
- Ціна: 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.




