Автомобільний сейф призначений для безпечного зберігання цінних речей.
Сейф зроблений із міцної сталі, у заводських умовах у Китаї.
Для кріплення сейфа до нерухомих деталей автомобіля сейф комплектується тросом із петлею.
Для стаціонарного кріплення передбачені отвори в задній стінці сейфа, кріплення в комплекті.
Сейф пофарбований у колір антрацит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | автомобільний сейф |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lock. |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 246 |
| Встановлення | Універсальна. |
| Стан | Нове |
| Петли | Зовнішні |
| Замок | Ключовий |
| Кріплення | Тросом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








