Профіль розсувної системи EKF 120100-02 (верхня рейка 2,0 м, 40кг) призначений для монтажу міжкімнатних зсувних дверей. Профіль виготовлений з алюмінію, в нашому магазині до цього профілю ви можете купити механізми, кріплення, нижній профіль.
Виробництво Китай на замовлення EKF.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплектуючі |
| Тип комплектуючого | Профіль |
| Призначення | Для дверей |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Тип приводу | Механічний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Вага | 0.62 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴








