Напрямляюча (профіль) нижня, призначена для розсувних дверей вагою до 40кг. Призначення нижньої направляючої забезпечити точну фіксацію двері. Довжина 0,9 м.
Вироблена в Китаї на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплектуючі |
| Тип комплектуючого | Профіль |
| Призначення | Для дверей |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Тип приводу | Механічний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Без покриття |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 0.12 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нікель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴





