Профіль розсувної системи EKF 120101-02 довжиною півтора метра призначений для монтажу міжкімнатних зсувних дверей вагою до 80 кг Матеріал алюміній.
Виробництво Китай на замовлення EKF.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Профіль |
| Призначення | Для дверей |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Тип приводу | Механічний |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Вага | 0.782 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Тип | Направляюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
- Спосіб упаковки: Плівка.









