
Ручка USK для розсувних (зсувних) дверей з клямкою I-05 BN сатинові ручки для розсувних дверей.
400 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: РC-18
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ручка USK для розсувних дверей з клямкою I-05 BN призначена для закривання міжкімнатних зсувних дверей.
Виробництво Китай на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Стаціонарна |
| Тип ручки | Ручка-купе |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 36 мм |
| Довжина ручки | 152 мм |
| Висота розетки/планки | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Накладна |
| Вага | 408 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴/комплект









