
Петля, петлі, пара петель на чотирьох підшипниках нержавійка USK 100*75 SS.
150 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: П-1
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля універсальна призначена для установки на міжкімнатні та вхідні дерев'яні і МДФ двері відповідної товщини.
Петля виготовлена з нержавіючої сталі, в якості робочих елементів застосовані чотири підшипника, петля змазана, що робить її роботу легкою і безшумною.
Призначення даної петлі приміщення з великою вологістю, сауни, веранди, вхідні дерев'яні двері в приватному секторі, плавальні засоби.
Виготовлена в Китаї на замовлення Української фірми.
Кріплення в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Спосіб установки | Врізний |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 60 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий нікель. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴/пара



