
Замок для сейфа ЗНС 2. Замок сейфовий накладний із трьома штирями.
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: СФ-185
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замок накладний ЗНС 2 для сейфа призначений для встановлення в сейфи, металеві двері під час монтажу з відповідною частиною та в дерев'яні двері.
Цей замок застосовується на сейфах Українського виробництва таких, як-от GÜTE, FERROCON і російських сейфах ПРОМЕТ збройової серії та легких офісних сейфах серії Т.
У комплекті два ключі.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Додаткові | |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 2 |
| Загальні | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 23 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴






