Засувка призначена для установки на міжкімнатні двері.
Торцева частина засувки даної засувки пофарбована в золотий колір, також у нашому магазині можна придбати засувки інших кольорів, під колір ручок.
Відповідна частина і кріплення в комплекті.
Засувка вироблена в Китаї в заводських умовах за замовленням Української фірми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Колір засувки | Золото |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 57 мм |
| Вага | 0.085 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал клямки | Залізо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.






