
Замок врізний (корпус замка) для китайського дверей нижній (основний) ЗВКО-2.
120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 044
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус врізного замка ЗВКО-2 призначений для встановлення у двері виробництва Китаю.
Корпус реверсивний, має привод для під'єднання тяг.
На цей корпус переважно встановлюється ручка на планці, яку ви можете купити в нашому магазині.
Хід штирів 20 мм, переріз штирів 9 мм*19 мм. Штирі скурглені. Хід тяг 16 мм.
Корпус обладнаний нічником, його переріз і хід такий самий, як і в основних тяг, торцева планка кріпитися до полотна дверей через чотири кріпильні отвори, вага корпусу 580 грамів, кріплення в комплекті.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 68 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Діаметр ригеля | 19 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.58 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма ригеля | Закруглений прямокутний ригель. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴









