
Секрет зі зміщенням USK B-80T (30*50T) NP. Серцевина латунна 80 мм із поворотником.
230 ₴
- В наявності
- Код: С-56
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет зі зміщенням USK B-80mm (30*50T) NP призначений для установки в залізні та дерев'яні двері.
Корпус секрету, поворотник, сім високоточних пінів, п'ять профільних ключів виконані з латуні, корпус секрету, поворотник ключі нікельовані. Вага секрету 258 грам.
Головка ключа виготовлена з високоміцного пластику, підстава ключа довге що дозволяє встановлювати в комплекті з цим секретом більшість броненакладок, широкий вибір яких представлений в нашому магазині.
Секрет вироблений в Китаї на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.



