Сейф меблевий, механічний ЯМХ-17К виробництва Китай призначений для зберігання цінних речей в умовах дому, офісу, торгового приміщення.
Конструкція сейфа, товщина металу а так само встановлений на нього замок розуміють клас взломостойкості Н0.
Сейф виготовлений з міцної холоднокатаної сталі, задній стінці на підлозі передбачені отвори, в комплекті два ключі, килимок і паспорт.
Наш магазин надає нашим покупцям повний набір сервісу, кожен сейф перевіряється перед відправкою клієнту, у разі необхідності замок є у продажу.
Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 230 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 168 мм |
| Внутрішня ширина | 228 мм |
| Внутрішня глибина | 146 мм |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 7 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



