
Профіль нижній USK (EKF) DS-80кг (0,9 m) направляюча нижня для розсувних дверей..
80 ₴
- Готово до відправки
- Код: РС-25
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Направляюча (профіль) нижня, призначена для розсувних дверей вагою до 80 кг. Призначення нижньої направляючої забезпечити точну фіксацію двері у поперечній площині. Довжина 0,9 м.
Вироблена в Китаї на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплектуючі |
| Тип комплектуючого | Профіль |
| Призначення | Для дверей |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Тип приводу | Механічний |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сатин |
| Висота | 9.5 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вага | 0.12 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴





