
Ручки для розсувних дверей USK I-077 BN ручка ракушка в стилі хайтек.
200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: РС-27
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ручка для розсувних дверей USK I-077 BN призначена для відчинення зсувних дверей, дизайн ручки виконаний в стилі хай-тек, кріплення ручки здійснюється з допомогою пластмасової накладки підготовлений паз, глибина паза 8,5 мм Кріплення в комплекті.
Виробництво Китай на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Стаціонарна |
| Тип ручки | Ручка-купе |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сатин |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Врізний |
| Вага | 0.136 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 37 мм |
| Довжина ручки | 147 мм |
| Висота розетки/планки | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴/комплект






