
Корпус врізного замка 45*72 замена LEX (ЛЕКС) BK-005 замок врізний.
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 077
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус врізного замка 45*72 замена LEX BK-005 призначений для установки в дерев'яні і металеві двері, як внутрішні так і зовнішні, виготовлений з товстої сталі, товщина лицьової частини 3мм. Корпус замку має могутню поворотну пружину, що дозволяє укомплектувати його неподпружиненными ручками. Корпус реверсивний. Можлива установка на заміну корпусу торгової марки LEX моделі BK-005.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм секретності | Відсутній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴








