Засувка призначена для установки на міжкімнатні двері з вузькою стоевой частиною.
Відстань від краю дверей до центру отвору під ручку 35мм, перетин квадрата під ручку 8мм*8мм
Засувка має виступаючу частину яка забезпечує більш плавне закривання дверей.
Відповідну частину і кріплення в комплекті до цієї засувці можна замовити у нас в магазині.
Засувка вироблена в Китаї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал клямки | Сталь |
| Колір засувки | Сатин |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 0.057 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкриття пристрою | Ручкою. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет.







