
Сейф меблевий ключовий 17 К. Товщина металу 3 мм, в комплекті 5 ключів.
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: СФ-39
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Меблевий сейф призначений для зберігання цінних речей в умовах будинку, офісу, торгового приміщення.
Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 230 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 164 мм |
| Внутрішня ширина | 224 мм |
| Внутрішня глибина | 146 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 5 л |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴

