Сейф меблевий, з електронним замком 20Е призначений для зберігання цінних речей в умовах дому, офісу, торгового приміщення.
Конструкція сейфа, товщина металу а так само встановлений на нього замок розуміють клас взломостойкості Н0.
Сейф виготовлений з міцної холоднокатаної сталі, задній стінці на підлозі передбачені отвори, в комплекті два ключі, килимок і паспорт.
В комплекті сейфа йдуть два аварійних ключа, якими можна відкрити сейф якщо забули код, якщо сіли батарейки, навіть якщо вийняти батарейки сейф все одно можна відкрити аварійним ключем.
Батарейки стандарту АА 4шт теж йдуть в комплекті, так само як і килимок і інструкція. Виходячи з нашого досвіду продажів і експлуатації самих звичайних батарейок вистачає на два роки при щоденному використанні, так само в сейфі передбачено оповіщення про низький заряд батарей. По мірі розряду батареї при відкриванні почне спалахувати червоний діод над клавіатурою, при цьому сейф ще буде відкриватися від батарейок пів року.
Перекодування сейфа проста (кнопка перекодування перебувати в задній торцевій частині замку біля петель) і багаторазова все детально описано в інструкції. Кількість цифр коду від чотирьох до восьми.
Наш магазин надає нашим покупцям повний набір сервісу, незважаючи на гарантію виробника кожен сейф перевіряється перед відправкою клієнту, у разі потреби аварійний механічний замок є у продажу.
Виробник приклепал кришку замку, у разі пошкодження заклепок виробник знімає з себе гарантійні зобов'язання але ви можете звернутися до нас і в цьому випадку.
Колір сейфа може бути від темно-сірого до чорного, наклейок як на фотографіях у вашому сейфі не може бути.
Виробництво Кита.
НЕ ЗБЕРІГАЙТЕ АВАРІЙНІ КЛЮЧІ ВСЕРЕДИНІ СЕЙФА!
У КОЖНОМУ КУПЛЕНОМУ У НАС СЕЙФІ ПРИ ПЕРЕВІРЦІ МИ ЗМІНЮЄМО КОД 1111 Ст.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Внутрішній об'єм | 7 л |
| Діаметр отворів для кріплення | 6 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 3 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 197 мм |
| Внутрішня глибина | 150 мм |
| Внутрішня висота | 307 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 310 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 770 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.





