Сейф меблевий, з електронним замком ЯМХ-25Е виробництва ТМ GÜTE призначений для зберігання цінних речей в умовах дому, офісу, торгового приміщення.
Конструкція сейфа, товщина металу а так само встановлений на нього замок розуміють клас взломостойкості Н0.
Розміри сейфу дозволяють розмістити в ньому документи формату А-4 у файлі.
У сейфі є знімна полку.
Сейф виготовлений з міцної холоднокатаної сталі, задній стінці на підлозі передбачені отвори, в комплекті два ключі, килимок і паспорт.
В комплекті сейфа йдуть два аварійних ключа, якими можна відкрити сейф якщо забули код, якщо сіли батарейки, навіть якщо вийняти батарейки сейф все одно можна відкрити аварійним ключем.
Батарейки стандарту АА 4шт теж йдуть в комплекті, так само як і килимок і інструкція. Виходячи з нашого досвіду продажів і експлуатації самих звичайних батарейок вистачає на два роки при щоденному використанні, так само в сейфі передбачено оповіщення про низький заряд батарей. По мірі розряду батареї при відкриванні почне спалахувати червоний діод над клавіатурою, при цьому сейф ще буде відкриватися від батарейок пів року.
Перекодировка сейфа простая (кнопка перекодирования находиться в задней торцевой части замка возле петель) и многоразовая всё подробно описано в инструкции. Количество цифр кода от четырёх до восьми.
Наш магазин предоставляет нашим покупателям полный набор сервиса, несмотря на гарантию производителя каждый сейф проверяется перед отправкой клиенту, в случае необходимости аварийный механический замок имеется в продаже.
Производитель приклепал крышку замка, в случае повреждения заклёпок производитель снимает с себя гарантийные обязательства но вы можете обратиться к нам и в этом случае.
Колір сейфа може бути від темно-сірого до чорного, наклейок як на фотографіях у вашому сейфі не може бути.
Виробництво Україна.
НЕ ЗБЕРІГАЙТЕ АВАРІЙНІ КЛЮЧІ ВСЕРЕДИНІ СЕЙФА!
У КОЖНОМУ КУПЛЕНОМУ У НАС СЕЙФІ ПРИ ПЕРЕВІРЦІ МИ ЗМІНЮЄМО КОД 1111 Ст.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Загальні | |
| Вага | 7 кг |
| Внутрішній об'єм | 17 л |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Діаметр отворів для кріплення | 6 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 247 мм |
| Внутрішня глибина | 188 мм |
| Внутрішня ширина | 347 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 430 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.






