
Засувка міжкімнатна USK 915-45BN (колір сатин).
50 ₴
- В наявності
- Код: 084
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засувка вироблена в Китаї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.085 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал клямки | Залізо |
| Основні атрибути | |
| Колір засувки | Сатин |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Комплектація | |
| Відповідна планка | 1 |
| Корпус клямки | Да |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Висота | 57 |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.







