
Замена корпусу EKF Z1 (ЕКФ ЗЕТ 1) посилений, врізний міжкімнатний замок.
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 091
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус призначений для заміни корпусів таких торгових марок, як-от MONGOOSE (МОНГУСТ), LEX (ЛЕКС), EKF Z1 (ЕКФ), USK (ЮСК) та інших відповідних моделей. Корпус замка виготовлений із міцного матеріалу (сталь).
Також у нашому магазині ви можете придбати ручки до цього корпусу як із ключами, так і без.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір замку | Світло-сірий матовий |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 57 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 0.28 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lock |
| Матеріал замку | Нікельована сталь |
| Форма ригеля | Скошений мова |
| Тип встановлення | Врізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴









