
Ручка на розетці зі стразами USK DIAMOND. Ручки на п'ятаку серії престиж.
390 ₴/пара
- В наявності
- Код: Р-76
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка DIAMOND призначена для установки на міжкімнатні та вхідні двері.
Ручка виготовлена з міцного сплаву ЦАМ, при правильному підборі довжини квадрата і затягнутих гуженах, ручка прослужить тривалий час.
Особливістю даної ручки, є дизайн виконаний в стилі модерн, а так само високоякісне багатошарове покриття.
Якщо вам потрібні накладки поворотники, накладки під циліндр і під ключ буратіно ви можете купити у нас в комплекті.
Колір темна бронза
Ручка виготовлена в заводських умовах в Китаї на замовлення Української фірми.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ЦАМ |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Стиль виконання | Модерн |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Вага | 0.749 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 31 мм |
| Довжина ручки | 137 мм |
| Діаметр розетки | 53 мм |
| Висота розетки/планки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Анодування. |
| Колір | Темна бронза. |
| Спосіб установки | Накладна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴/пара
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.
