
Накладка-поворотник USK (ЮСК) 53WC DB (Італія) до ручок серії Z53750DB.
170 ₴/комплект
- В наявності
- Код: Р-77
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладка-поворотник USK 53WC DB призначена для установки як в міжкімнатні двері в комплекті з ручкою і механізмом так і у вхідні двері в комплекті з засувкою при цьому зовнішня частина не встановлюється.
Виробництво Китай на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Накладка |
| Матеріал | Сплав ZAMAK |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Пакет.



