
Накладка-поворотник циліндр USK Z-60WC BN/NP (колір сатин).
120 ₴/комплект
- В наявності
- Код: Р-100
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладка поворотник призначена як для встановлення в якості запірного і декоративного елемента в комплекті з ручкою на п'ятачку (розетки), так і в якості окремого пристрою в комплекті з засувками на дерев'яні, так і на вхідні залізні двері.
Накладка виготовлена з алюмінієвого сплаву в заводських умовах в Китаї на замовлення Української фірми.
При установці з засувкою на вхідні дерев'яні та залізні двері зовнішня частина не встановлюється.
Колір шліфований нікель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Накладка |
| Матеріал | Сплав ZAMAK |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 52.5 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.





