
Петлі комплект, пара петель на підшипниках, петля USK (ЮСК)125*75 АВ (колір стара бронза).
80 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: П-15
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля призначена для встановлення в дерев'яні вхідні та міжкімнатні двері.
Петля виготовлена зі сталі, як робочі елементи застосовані підшипники, петля змащена що робить її роботу безшумною.
Петля пофарбована в різні кольори, що відповідають кольорам ручок та клямок. Петля продається по 2шт, ціна вказана за пару.
Виготовлена у Китаї на замовлення Української фірми.
Кріплення в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Спосіб установки | Врізний |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 125 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 50 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Анодування. |
| Колір | Стара бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴/пара
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.
