
Комплект ручок на квадратній розетці USK А-6004 з накладкою поворотником WC USK BN/NP (сатин).
320 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: Р-110.1
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект дверної фурнітури ручка USK А-6004+накладка-поворотник WC USK BN/NP призначений для установки на міжкімнатні двері, в комплект входить пара ручок і накладка поворотник зовнішня і внутрішня частини, до цього комплекту у нашому магазині ви можете придбати петлі різного розміру, міжкімнатні механізми, дверні упори, торцеві шпінгалети в такому ж кольору як і ручка.
Виробництво Китай на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Покриття | Гальваніка |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Вага | 0.477 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 16 мм |
| Довжина ручки | 115 мм |
| Ширина розетки/планки | 51.5 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Шліфований нікель. |
| Спосіб установки | Накладна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.





