Засувка міжкімнатна 2014 WC AB призначена для установки на міжкімнатні дерев'яні і МДФ двері як з напливом (притвором, чвертю) так і без нього. Засувка реверсивна.
В комплекті один ключ, він підходить до всіх замків такого типу залежно від фірми і країни виробника.
Виробництво Китай на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Колір замку | Нікель полірований |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений квадратний ригель |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 1 |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 0.281 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал замку | Нікельована сталь |
| Відкриття блоку | Універсальне перенастраиваемое. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.








