
Ручка на квадратній розетці USK А-6004 АВ (колір стара бронза).
200 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: Р-114
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка на квадратній розетці USK А-6004 АВ (бронза) призначена для установки в дерев'яні і МДФ двері, ручка пофарбована в стійке до стирання покриття кольору стара бронза, зверху вкрита лаком, до цієї ручці в нашому магазині ви можете купити накладки-поворотники, накладки під ключ, броненакладку, корпусу, петлі, торцеві шпінгалети дверні стопора в такому ж кольорі.
Ручка вироблена в Китаї на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Покриття | Гальваніка |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Вага | 0.327 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 19.5 мм |
| Довжина ручки | 116 мм |
| Діаметр розетки | 52 мм |
| Ширина розетки/планки | 52 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Накладна |
| Колір | Стара бронза |
| Призначення ручки | Міжкімнатні |
| Матеріал розетки/планки | Алюмінієвий сплав. |
| Матеріал ручки | Алюмінієвий сплав. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴/пара
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.




