
Вічко для китайської двері з дзвінком. Діаметр отвору 35мм, товщина полотна 47мм-77мм.
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: Г-001
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вічко для китайської двері призначений для установки в двері з діаметром отвору не менше 35 мм, і товщиною від 47 мм до 77 мм, вічко вбудований дзвінок, зовні вічка є кнопка дзвінка, зсередини в корпус вічка вставляються дві батарейки стандарту ААА, всередині є шторка, для того що б подивитися у вічко шторку не обов'язково відкривати. Батарейки в ціну не входять але ми можемо укомплектувати ними вічко за окрему плату. Вага вічка без батарейок 30 грам.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція глазка | Подовжена |
| Матеріал оптики | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Кут огляду | 180 град. |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 47 мм |
| Максимальна товщина полотна дверей | 77 мм |
| Діаметр врізної частини | 35 мм |
| Наявність шторки | Так |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴








