
Сейф меблевий 17К. Висота 170 мм, глибина 170 мм, ширина 230 мм.
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: СФ-026
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сейф призначений для зберігання цінних речей будинку, в офісі, товщина металу дверцят 2 мм, стінок 1,2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 2 мм |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 230 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.



