Вбудований Сейф GRIFFON WL.2319.E призначений для прихованого зберігання цінних речей в умовах будинку, квартири.
Габарити даного сейфа дозволяють розмістити в ньому пістолет, документи у файлі, гроші,цінності, для зручності розміщення в сейфі є знімна полку.
Цей сейф завдяки застосованому замку з хромованими активними ригелями діаметром 16мм, товщині особового листка 8мм, товщині стінки 2мм можна віднести до нульового класу взломостойкості.
Для захисту від спроб виривання із стіни сейф оснащений спеціальною арматурою.
Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 8 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 8 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 230 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 190 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 204 мм |
| Внутрішня ширина | 322 мм |
| Внутрішня глибина | 135 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 8.9 л |
| Вага | 11 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Діаметр отворів для кріплення | 8 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло сірий, комбінований. |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.





