Сейф меблевий VALBERG ASM 25 EL призначений для зберігання документів та цінностей вдома та в офісі. Товщина стінок 2 мм і дверцята 5 мм, застосовуваний замок PS 300 (ПРОМЕТ) дозволяють віднести сейф в категорію взомостійких за ГОСТ Р 55148-2012: клас S1 (ГОСТ Р).
Виробництво ПРОМЕТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промет |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 5 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Товщина дверей | 5 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | Зломостійкі сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 340 мм |
| Зовнішня глибина | 280 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 246 мм |
| Внутрішня ширина | 336 мм |
| Внутрішня глибина | 226 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 19 л |
| Вага | 13 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.

