Сейф меблевий, механічний ЯМХ-56К виробництва ТМ GÜTE призначений для зберігання цінних речей в умовах дому, офісу, торгового, складського приміщення.
Конструкція сейфа, товщина металу а так само встановлений на нього замок розуміють клас взломостойкості Н0. Габарити сейфа дозволяють розмістити в ньому документи формату А4 в папці крона.
Сейф виготовлений з міцної холоднокатаної сталі, обладнаний знімною полицею, в задній стінці і в підлозі передбачені отвори, в комплекті два ключі, килимок і паспорт.
Дана модель може поставлятися виробником в двох кольорах, чорний і темно-сірий.
Наш магазин надає нашим покупцям повний набір сервісу, незважаючи на гарантію виробника кожен сейф перевіряється перед відправкою клієнту, у разі необхідності замок є у продажу.
На дану модель сейфа може встановлюватися кілька моделей сувальдних замків, всі види є в нашому магазині.
Виробництво Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Güte |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 520 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 517 мм |
| Внутрішня ширина | 347 мм |
| Внутрішня глибина | 298 мм |
| Загальні | |
| Вага | 13.8 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 7 мм |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.





