Сейф мебельный, механический ЯМХ-35Е производства ТМ GÜTE предназначен для хранения ценных вещей в условиях дома, офиса, торгового помещения.
Конструкция сейфа, толщина металла а так же установленный на него замок подразумевают класс взломостойкости Н0.
Сейф виготовлений з міцної холоднокатаної сталі, задній стінці на підлозі передбачені отвори, в комплекті два ключі, килимок і паспорт.
У цей сейф з легкістю поміститися ноутбук розміром до 15 дюймів, документи формату А4, папка корона і багато іншого.
Виробництво Україна.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Güte |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 430 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 197 мм |
| Внутрішня ширина | 427 мм |
| Внутрішня глибина | 305 мм |
| Загальні | |
| Вага | 7.9 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 8 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.






