
Декоративные накладки MOTTURA CS матовый хром (декоративная накладка, декорация, декор сувальдный).
460 ₴/комплект
- В наявності
- Код: Дн-004
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Декоративная накладка MOTTURA 52.771 CS матовый хром предназначена для установки в комплекте с сувальдными замками разных производителей.
В комплект входять дві накладки зовнішня і внутрішня, вони однакові. У пластмасова основа внутрішньої накладки вставляється шторка яка йде в комплекті.
Виробництво Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Накладка |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 3 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Пакет.









