
Замок врізний (корпус замка) для китайського дверей нижній (основний) ЗВКО-6.
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 247
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус врізного замка ЗВКО-6 призначений для встановлення у двері виробництва Китаю.
Корпус реверсивний, клямка виготовлена з латуні. Корпус має привод для під'єднання вертикальних тяг.
На цей корпус встановлюється фурнітура на планці, яку ви можете купити в нашому магазині.
Корпус обладнаний нічником, торцева планка виготовлена з неіржавкої марки SUS 304 і кріпиться до полотна дверей через чотири кріпильні отвори, кріплення в комплекті.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 68 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16.5 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lock. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


