
Ключниця настінна металева в офіс, склад, готель KS-24 (КС-24) з брелоками в комплекті.
850 ₴
- В наявності
- Код: СФ-133
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ключниця призначена для безпечного і зручного зберігання ключів, в даній ключниці 24 гачка для ключів, 24 різнокольорових брелока, в комплекті набір кріплення та два ключа, у разі втрати ключів ви можете придбати аналогічний замок в нашому магазині.
Виробництво Китай.
Колір брелків може бути не такий як на фотографії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування ключниці | Для громадських організацій |
| Місткість ключів | 24 шт. |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Комплектація брелоками | 24 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 200 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


