
Секрет для Китайской двери 75мм 32,5*42,5 с мастерсистемой. Цилиндр на Китайскую дверь с перекодировкой.
150 ₴
- Готово до відправки
- Код: С-317
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет для Китайской двери с мастерсистемой предназначен для установки в деревянные и железные двери в том числе и Китайского производства.
Сім високоточних пінів латунні. Ключі латунні нікельовані. Ключів всього сім, перші два знаходяться зовні упаковки призначені для установки секрету в двері, в упаковці знаходяться ключі користувача, один з них перекодовуючий, після простої процедури перекодування він відкриває секрет як і інші ключі користувача.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 32.5 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет.







